Kom naar Permeke en ontdek een feest van verhalen en vertellers van hier en elders.
Over ‘er was eens’ en ‘abracadabra’. Over gekke klanken, wondermooie verzinsels en echte mensen.

Programma:

Vertelontbijt in de foyer
met Karel Vingerhoets, van 10 tot 11 uur
MEER INFO 

Een goal voor Imane in de jeugdzone
met Khadija Timouzar, van 11 tot 11.30 uur
MEER INFO

De Vreemdeling en de gestolen tijd in de Kubus
met Mia Verbeelen, van 11 tot 11.45 uur
MEER INFO 

Workshop: Tover een verhaal in zaal Capri
met Het Sprookjeshuis, van 11 tot 12 uur
MEER INFO 

Wiegelied in het auditorium
met Esmé Bos & Bart Voet, van 11 tot 11.45 uur en van 12.15 tot 13 uur
MEER INFO 

Het koe-kakje in de jeugdzone
met Carolina Ojeda, Angela Ramirez Escobar & Wendy Abusabal Sanchez, van 12 tot 12.30 uur
MEER INFO 

De vogels en de beesten in de Kubus
met Els van Praet, van 12 tot 12.30 uur
MEER INFO 

Wie is die Belleman? in de Kubus
met Chris De Backer, van 13 tot 13.30 uur
MEER INFO 

Safia en de droombellen in de jeugdzone
met Asma Ould Aissa, van 13 tot 13.30 uur en van 13.30 tot 14 uur
MEER INFO 

Workshop: Illustreren bij de tentoonstelling
met Jonas Thys, van 13.30 tot 16 uur
MEER INFO 

Transformatie in de Kubus
met De verhalenwerf, van 14 tot 14.30 uur
MEER INFO 

Bombastische Liefdesverklaring in het auditorium 
met Julie Cafmaeyer, van 14 tot 15.30 uur
MEER INFO 

Workshop: Schrijfsessies op beat in zaal Capri
met Scale van Sint Andries MC's, van 14 tot 16 uur
MEER INFO 

NT2 Vertelt in de Kubus
met anderstaligen, van 15 tot 17 uur
MEER INFO 

Geluk voor kinderen in de jeugdzone
met Verhalenkat, van 15 tot 15.30 uur en van 16 tot 16.30 uur
MEER INFO 

Vrede Bitter geluk in het auditorium
met Kamil Abousaeb en Omar Nahas, van 16 tot 16.30 uur
MEER INFO 

Tom zingt Taal in het auditorium
met Tom Clement van het Marthatentatief, van 17 tot 17.45 uur
MEER INFO 

Ontmoeting: Wie is bang voor Fatima Sultan? in het leessalon
met Wilde Vlechten, van 11 tot 13.30 uur en van 15 tot 17.30 uur
MEER INFO & INSCHRIJVEN

Vertelmarkt tussen de boeken
met de Boekendokter, Opendoekvertelkunst, Verhalenwerf, FloroOfoon, Kamishibai, Stampmedia, Egel, Riske Lemmens, Stijn Vranken, Marita de Sterck en Jonas Thys, doorlopend van 11 tot 17 uur 
MEER INFO 

Vertelcaravans op het binnenplein
Caravan 1: Infostand, van 10 tot 18 uur
Caravan 2: Boektrailers, audio en video, van 11 tot 18 uur
Caravan 3: Het Geluidshuis, van 14.30 tot 16.30 uur
MEER INFO 


Praktisch

prijzen
  • Gratis

Extra

van 10 tot 18 uur