Babelfabel

Jeugdboekenmaand - voorleesuurtje en knutselactiviteit

Ben je tussen 4 en 8 jaar?

Kom dan in bib Permeke luisteren en kijken naar een kamishibai-verhaaltje in twee talen. We lezen het verhaal in het Nederlands en in een andere taal.

Arabisch, Chinees, Spaans...: kom en ontdek in welke taal we deze Babelfabel vertellen.

Daarna knutselen we een mooi werkje over het verhaal dat we net hoorden.

 

Speciaal voor de jeugdboekenmaand hebben we twee speciale Babelfabels voorzien:

 

Prinses op de Erwt (19 maart, 11.00u - 12.30u)

Luister naar de klanken van verschillende talen. Nadien plant je een magische erwt. Niet zomaar een erwt… De erwt met de magische naam 'Het Wonder van Kelvedon’. Je versiert een bloempotje, vul het met potgrond en dekt je erwtje toe met zachte aarde. En dan… het geluk van nieuw leven.

Met deze activiteit krijg je de gelukskaart 'De Holle Eik'.

 

Taart voor mama (22 maart, 14.00u - 15.30u)

Luister naar de klanken van verschillende talen. Nadien versier je koekjes voor een portie heerlijk geluk.

Met deze activiteit krijg je de gelukskaart 'De Lezer'.

 

 

 



Praktisch

prijzen
  • Gratis
locatie
  • Jeugdzone Permeke
  • De Coninckplein 26
  • 2060 Antwerpen

bekijk ook eens

Jeugdboekenmaand in bib Permeke

Jeugdboekenmaand programma-overzicht 2023

wo 1 mrt 2023 tot zo 26 mrt 2023

Geluksvogels tussen 3 en 15 jaar, opgelet: maart = Jeugdboekenmaand! Het thema dit jaar is "Geluk". Zoals steeds zorgt ook bibliotheek Permeke voor een programma boordevol leuke activiteiten en verhalen!